U10 – SEZÓNA 2016/2017

SKUPINA JUH – BB kraj:

14. kolo
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – ŽP Šport Podbrezová 21:9
Góly: 5 – Glemba S., 4 – Konopka M., 2 – Brnčo P., Lačný L., Zbyňovský M., Korčok P., 1 – Cikrai V., Valent Š., Štulrajter L., Chromek M.

13. kolo
MFK Detva – DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 8:30
Góly: 4 – Stacho S., Šubert M., Skačan T., 3 – Korčok P., Glemba S., Lačný L., 2 – Hajdúch J., Stupavský P., Valent Š., 1 – Slobodník O., Brnčo P., Chromek M.

12. kolo
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – FŠMH JUPIE Podlavice 17:9
Góly: 4 – Korčok P., Glemba S., 3 – Zbyňovský M., 2 – Stacho S., 1 – Brnčo P., Oboril M., Šubert M., Valent Š.

11. kolo
MFK Lokomotíva Zvolen – DUKLA BANSKÁ BYSTRICA  8:24
Góly: 4 – Glemba S., 3 – Lačný L., Korčok P., Brnčo P., 2 – Košta N., Zbyňovský M., Štulrajter L., 1 –  Rusňák S., Schnierer D., Skačan T., Slobodník O., Valent Š.

10. kolo
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA  – MŠK Rimavská Sobota 8:10
Góly: 3 – Zbyňovský M., 2 – Šubert M., Korčok P., 1 – Skačan T.

9. kolo
FK Pohronie Žiar nad Hronom – DUKLA BANSKÁ BYSTRICA  7:25
Góly: 5 – Glemba S., 3 – Lačný L., Korčok P., Zbyňovský M., 2 – Konopka M., Šubert M., Štulrajter L., 1 – Rusňák S., Chromek M., Skačan T., Schnierer D., Slobodník O.

8. kolo
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – ŠK NOVOHRAD Lučenec  17:8
Góly: 5 – Glemba S., 4 – Šubert M., 2 – Lačný L., Zbyňovský M., 1 – Konopka M., Brnčo P., Košta N., Oboril M.

7. kolo
ŽP Šport Podbrezová – DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 6:27
Góly: G: 5 – Glemba S., 3 – Lačný L., Zbyňovský M., Korčok P.,  2 – Oboril M., Šubert M., Slobodník O., 1 – Valent Š.

6. kolo
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – MFK Detva 35:4
Góly: 9 – Korčok P., 4 – Stacho S., Šubert M., Schnierer D., Skačan T.,
3 – Štulrajter L., Glemba S., Valent Š., Rusňák S., 2 – Zbyňovský M., 1 – Brnčo P., Stupavský P., Lačný L.

5. kolo
FŠMH JUPIE Podlavice – DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2:14
Góly: 3 – Zbyňovský M., Stacho S., 2 – Oboril M., Štulrajter L., 1 – Korčok P., Šubert M., Stupavský P., Lačný L.

4. kolo
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – MFK Lokomotíva Zvolen 47:2
Góly: 11 – Glemba S.,9 – Zbyňovský M., 4 – Korčok P., Stacho S., Šubert M.,3 – Lačný L.,2 – Stacho S., Rusňák S.,1 – Valent Š., Schnierer D., Brnčo P., Konopka M., Košta N.,Štulrajter L., Korčok P., Skačan T.

3. kolo
MŠK Rimavská Sobota – DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 6:12
Góly: 3 – Korčok P., 2 – Glemba S., Šubert M., Lačný L., 1 – Zbyňovský M., Stupavský P., vlastný

2. kolo
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – FK Pohronie Žiar nad Hronom 20:4
Góly: 4 – Zbyňovský M., 3 – Korčok P., 2 – Glemba S., 2 – Šubert M., 2 – Skačan T., 2- Stupavský P., 1 – Štulrajter L., 1 – Košta N., 1 – Lačný L., 1 – Valent S.

1. kolo
ŠK NOVOHRAD Lučenec – DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 11:20
Góly: 4 – Korčok P., 4 – Glemba S., 3 – Skačan T., 3 – Zbyňovský M., 1 – Lačný L., Stupavský P., Valent Š., Slobodník O., 1 – Oboril M., Brnčo P.

 

Ukázať tlačidlá
Skryť tlačidlá